Vím jak

Již téměř 20 let studuji teoreticky i prakticky evropské záležitosti. Šestnáctým rokem pracuji v Bruselu přímo v centru legislativního dění, posledních pět let pak na samotné špičce úřednicko-politické struktury. Troufám si říci, že úrovně mých znalostí formálních i zákulisních postupů v Bruselu dosahuje na všech kandidátkách stran usilujících o křesla v Evropském parlamentu málokdo. Tyto znalosti a služby nabízím Vám, voličům. Jsem křesťanský demokrat, takže zásady, hodnoty a program KDU-ČSL a její evropské rodiny - Evropské lidové strany - jsou i mými. To by mělo být zárukou i pro ty z Vás, kteří zatím křesťanskými demokraty nebo jejich voliči nejsou ;-).

Od prvního dne mého zvolení se dokážu zorientovat ve složitém a spletitém prostředí evropské politiky a dokážu tak plynule zastupovat zájmy a tužby voličů již od prvního okamžiku. Vím, že Evropský parlament si žádá vysoké pracovní nasazení - a to mi opravdu jde.

Vím, jak doopravdy prosazovat zájmy České republiky, jejích občanů, jejího hospodářství, bezpečnosti i její budoucnosti v Evropě a nebojím se toho.  

Tvorba INTERNETOvých stránek